Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY RELAX DAY FOOT PEELING MASK

Maska speciale e këmbëve në formën e çorapeve të rehatshme është projektuar për hidratimin intensiv, zbutjen, ushqimin, freskimin dhe eliminimin e lodhjes.
Maska përmban përbërës unikë aktivë ushqyes dhe hidratues, duke lejuar që të ruhet butësia e lëkurës për një kohë të gjatë.

Description

Kompleksi ujor-vajor (ekstrakt aloe, vaj kokosi, trëndafili i damaskut dhe palma) hidraton intensivisht, ushqen dhe zbut lëkurën, lehtëson thatësinë dhe zvogëlon thellësinë e rrudhave, rikthen elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Vajrat e farave të jojobës, lulediellit, farave dhe vajit të safflower qetësojnë dhe sigurojnë një ndjenjë shlodhjenë lëkurën e këmbëve.

• Largon vetëm lëkurën e vdekur të panevojshme
• Efekt maksimal në një kohë të shkurtër, peeling perfekt
• Ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën e këmbëve.
• Efekt freskues në saj të ekstraktit të mentes.

Maskat në formë corape janë të përshtatshme për meshkuj dhe femra.

Rekomandohet për:
• Njerëzit që punojnë në këmbë gjatë gjithë ditës
• Ata që duan këmbë bebe të hidratuara dhe të buta në vetëm një javë
• Ata që duan të heqin qelizat e vdekura të lëkurës pa asnjë acarim
• Ata që kanë lëkurë të dehidratuar dhe kremi i këmbëve nuk i mjafton.

Nuk rekomandohet për:
• Ato që vuajnë nga dermatiti, ekzema ose të vendoset në vende ku keni plagë.

Përdorimi:

• Hapi I : Pasi keni larë këmbët, merrni maskën dhe hapeni me kujdes në pjesën e sipërme.
• Hapi II: Vishni maskat ne trajtë corape dhe mbajini për 60- 90 minuta.
• Hapi III: Hiqni maskat dhe shplani këmbët me ujë të ngrohtë.

Qelizat e vdekura të lëkurës fillojnë të dalin pas 3 deri në 5 ditë përdorimi. Pas 5 deri në 7 ditë ju mund të shihni këmbë të lëmuara dhe të shëndetshme (mund të duhen deri në 10 ditë).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY RELAX DAY FOOT PEELING MASK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net