Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON SNAIL REPAIR EYE CREAM – 25 ml

Krem për sytë me ekstrakt kërmilli – 80%

– Rigjeneron lëkurën rreth syve
– Përmban EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.
– Përmirëson ndjeshëm rrudhat
– Zbardh zonën ku aplikohet fale niacinamide
– Zbut dhe hidraton
– Përthithet lehtë nga lëkura

Mund ta përdorni edhe për rrudhat në pjesët anësore të buzëve dhe pjesën e qafës ose ballit.

Lloji i lekures: SKU: 8809663751739 Categories: , , , Tags: , ,

Description

Të lodhur nga rrudhat dhe fakti që lëkura juaj nuk po përmirësohet?

Provoni kremin me efekte të jashtëzakonshme të ekstraktit të kërmillit.

Si ta aplikoni:

Pasi e keni pastruar fytyrën, aplikoni kremin në lëkurë, dhe lehtësisht duhet të bëni tapping (në mënyrë që ta përthithi lëkura më mirë)
Shmangni masazhin e fortë në lëkurë
Rekomandohet të ruhet në frigorifer.

 

 

 

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Kafe

Ingredients

Water , Snail Secretion Filtrate (48,000ppm), glycerine,1,2-Hexanediol, Limnanthes Alba (Meadowfoam Seed oil, Niacinamide, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Squalane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Olivate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax , Dimethicne, Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isosterate, Disodium EDTA, Betula Alba Juice, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Exctract, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract , Copper Tripeptide-I

Format

25 ml /0.84 fl.oz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON SNAIL REPAIR EYE CREAM – 25 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net