Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Good Night White Sleeping Mask

White skin like snow!

? Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

Maskë trajtuese që përdoret gjatë natës dhe :
• Zbardh dhe përmirëson tonin e lëkurës
• Rigjeneron lëkurën e dëmtuar
• Zbut dhe forcon barrierën
• Mbaheni gjithë natën.

? Përmban ekstrakte botanike për të mbrojtur lëkurën nga stresi dhe irritimet, është perfekt për ata me probleme hiperpigmentimi. ?

Lloji i lekures: Categories: , , , , ,

Description

Momenti kur ju duhet kjo maskë:

? Kur lëkura juaj është e dëmtuar nga faktorët e jashtëm
? Kur mungesa e gjumit ju errëson lëkurën dhe e bën atë pa jetë
? Kur nuk dëshironi të merreni me maska dhe trajtime të komplikuara
? Kur produktet që po përdorni nuk ju zbardhin dhe as përmirësojnë pamjen tuaj

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës – pasi keni larë dhe vendosur të gjithë produktet që përdorni, në fund vendosni Good night White Sleeping Mask.
Mbaheni gjithë natën dhe lajeni fytyrën në mëngjes.

Përdoret 2-3 herë në javë.

??????? ? ??????: ?? ????? ????? ????

[sns_info_box desc=”ZBARDH LËKURËN”][sns_info_box desc=”Dhe ekstraktet bimore ndikojnë në unifikimin e tonit të lëkurës.”]
[sns_info_box desc=”GJUMË I MIRË”][sns_info_box desc=”Ka të njëjtin efekt në lëkurë sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.”]
[sns_info_box desc=”HIDRATON & ZBUT”][sns_info_box desc=”Glicerina dhe acidi hyaluronic zbusin, hidratojnë në thellësi lëkurën.”]
[sns_info_box desc=”PA LARJE”][sns_info_box desc=”Maska vendoset gjatë natës në fund fare të rutinës tuaj dhe shplahet fytyra në mëngjes.”]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Night White Sleeping Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net