Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

All in One Snail Repair Cream

L2,400.00

Experience a skin that seems untouched by time !

? Bestseller

? Përmban 92% ekstrakt nga jarga e kërmillit
? Kujdeset për shenjat në lëkurë
? Përmirëson rrudhat e lehta.
? Hidraton dhe zbut
? Forcon barrierën e lëkurës
? Perfekt për të gjitha llojet e lëkurës

Out of stock

Lloji i lekures: Categories: , , , , ,

Description

Keni probleme me lëkurën e lodhur, pa jetë apo thjesht dëshironi të sfidoni plakjen?
Best Selleri i Mizon – All in One Snail Repair Cream, është kremi që meritoni!

I përbërë nga 92% të mucinës së kërmillit, ai riparon barrierën e lëkurës së dëmtuar nga aknet dhe inflamacionet, ndërsa e forcon atë kundër dëmtimeve të ardhshme. Gjithashtu ndihmon në ndriçimin e tonit të pabarabartë të lëkurës, rikthen ekuilibrin dhe elasticitetin. Acidi hialuronik jep një hidratim ~intens~ dhe rigjallëron.

Rezultati: Lëkurë që është e lëmuar, elastike dhe e hidratuar. Teksturë e lehtë që absorbohet nga lëkura me lehtësi dhe vepron shpejt me përdorim të vazhdueshëm.

Mbylleni ditën tuaj me një fytyrë që rrezaton!
Bonus: Është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”CENTELLA EXTRACT”][sns_info_box desc=”Zbut lëkurën”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”MUGWORT EXTRACT”][sns_info_box desc=”Mbron lëkurën”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”RASPBERRY EXTRACT”][sns_info_box desc=”Ruan lagështirën”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”SNAIL MUCINE EXTRACT”][sns_info_box desc=”Rigjeneron lëkurën”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”ALPHA HYDROKSI ACID (AHA)”][sns_info_box desc=”Eksfolion”]

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Kafe

Ingridient

Snail Secretion Filtrate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polyacrylate-13, Carbomer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Polyisobutene, Sodium Polyacrylate, Water, Adenosine, Tropolone, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Betula Platyphylla Japonica Juice, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Propylene Glycol, Alcohol, Glycerin, 1, 2-Hexanediol, Gentiana Lutea Root Extract, Achillea Millefolium Extract, Artemisia Absinthium Extract, Arnica Montana Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Potassium Sorbate, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, rh-Oligopeptide-1

Format

75 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “All in One Snail Repair Cream”

Your email address will not be published.

Out of stock

dir.topmillion.net