Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Rice Cleansing Foam

Purify your skin!

Përmban dy përbërës që janë të provuar dhe testuar shkencërisht që pastrojnë dhe rikthejnë shkëlqimin e lëkurës tuaj.

• Krundet e orizit
• Ekstrakti i papajës

Një pastrues i butë në trajtë shkume që pastron lëkurën në thellësi dhe hidraton, zbardh dhe shkëlqen atë.

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

Shkuma permban mikrogranula qe eksfolojne butesisht lekuren dhe ndihmojne ne pastrimin efektiv te poreve, ka nje efekt ndricues te lehte dhe siguron nje larje te bute.

Perberesi kryesor i shkumes eshte natyral, KRUNDJA E ORIZIT, fale se ciles produkti ka nje efekt kompleks ne lekuren e fytyres.

Mielli i orizit nga kokrrat e parafinuara ndihmon per te permiresuar ngjyren e pabarabarte te lekures, ka veti shume te mira absorbuese dhe nje efekt te lehte zbardhues.

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Jeshile

Ingredients

Aqua, Stearic, Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Oryza Sativa (rice) Bran Extract, Glyceryl Stearate, Microcrystalline Wax, Peg-100 Stearate, Polysorbate 20, Oryza Sativa (rice) Powder, Urea, Hydroxypropyl Methylcellulose, Trehalose, Biosaccharide Gu,-1, Portulaca Oleracea Extract, Gypsophila Paniculata Root-extract, Carica Papaya (papaya) Fruit Extract, Sodium Lactate, Disodium Edta, Fragrance

Format

150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rice Cleansing Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net