Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Herb Mask

More elasticity

Ekstraktet e bimëve për të ushqyer dhe dhënë elasticitet lëkurës tuaj.

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Herb Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net