Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Black Snail All in One Cream

The power of African Black Snail!

Kremi hidratues dhe zbutës që ju duhet! I përbërë nga 90% ekstakt i kërmillit të zi afrikan ai ju ndihmon të luftoni:

? Rrudhat
? Poret e zmadhuara
? Tonalitetin jo uniform të lëkurës
? Shenjat nga aknet

Ju ndihmon gjithashtu të zbardhni, hidratoni, zbusni dhe tonifikoni lëkurën tuaj!

Pa pigmente artificiale dhe aroma të shtuara.

Lloji i lekures: Categories: , , , , ,

Description

Jarga e kërminjvë të zinj përmban më shumë përbërës të përqëndruar sesa ajo e kërminjve normal. Ndaj tekstura e këtij kremi është më e plotë dhe më e pasur.
Përpos kësaj ky krem ka në përbërjen e tij edhe ekstarktin e 27 bimëve (black plants) dhe gjithashtu peptide, adenosine dhe vitamina.

Rekomandohet të përdoret për moshat mbi ~ 30. Ose për personat me lëkurë të maturuar (lëkurë e dëmtuar). Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje por në saj të formulës së plotë rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Është ideal për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.

PËRBËRËSIT KRYESOR TË KREMIT

[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”ADENOSINE”][sns_info_box desc=”Anti -rrudhë: Redukton linjat e holla në fytyrë (rrudhat e lehta).”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”NIACINAMIDE”][sns_info_box desc=”Niacinamide zbardh lëkurën ku aplikohet dhe zbeh shenjat e akneve.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”JARGA E KËRMILLIT”][sns_info_box desc=”Jarga e kërmillit dhe bima e tigrit (centella) rigjenerojnë lëkurën.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”EKSTRAKT BIMËSH”][sns_info_box desc=”Allantoina, kako dhe coptis (bime mjekësore kineze) mbrojnë lëkurën.”]

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E Zeze

Ingredientet

Snail Secretion Filtrate,Niacinamide,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,Cetearyl Olivate,Sorbitan Olivate,Butylene Glycol,SyntheticWax,Phenoxyethanol,Water,Ethylhexylglycerin,Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl TaurateCopolymer,Carbomer,Triethanolamine,Caprylyl Glycol,Sodium Polyacrylate,Adenosine,Tropolone,Coptis Chinensis Root Extract,SorbitanIsostearate,Polysorbate 60,Disodium EDTA,Allantoin,Panthenol,Glycerin,Theobroma Cacao (Cocoa) Extract,Dextrin,Tocopherol,1,2-Hexanediol,Centella Asiatica Extract,Palmitoyl Tripeptide-5,Beta-Glucan,Copper Tripeptide-1,Solanum Melongena (Eggplant) FruitExtract,Cassia Obtusifolia Seed Extract,Porphyra Tenera Extract,Fagus Sylvatica Seed Extract,Dictyopteris Membranacea Extract,AlliumSativum (Garlic) Bulb Extract,Prunus Mume Fruit Extract,Polygonum Fagopyrum (Buckwheat) Seed Extract,Rubus Coreanus FruitExtract,Mirabilis Jalapa Seed Extract,Sepia,Charcoal Powder,Aronia Melanocarpa Fruit Extract,Euterpe Oleracea Fruit Extract,SambucusNigra Fruit Extract,Morus Alba Fruit Extract,Rhus Semialata Gall Extract,Cinnamomum Cassia Bark Extract,Inonotus Obliquus(Mushroom) Extract,Anona Cherimolia Fruit Extract,Coffea Arabica Fruit Extract,Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract,Corthellus Shiitake(Mushroom) Extract,Piper Nigrum (Pepper) Seed Extract,Black Sugar Extract,Rose Extract,sh-Oligopeptide-1

Formati

75 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Black Snail All in One Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net