Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

??? ?????? ????? ?? ???? ????!

Lëkura rreth syve është e para që tregon rrudhat, lodhjen , rrathet e zinj … Ndaj kujdesi ndaj lëkurës së syve duhet të jetë maksimal dhe konstant nëse doni të dukeni mirë.

? Redukton fryrjen
? Rrathët e zinj
? Hidraton lëkurën
? Përmirëson rrudhat rreth syve

• Nuk rrëshqasin
• Masa ideale për efekt maksimal
• Super elastike me efekt lifting për sytë

Formati: 60 ngjitëse

Lloji i lekures: SKU: 8809579273134 Categories: , , , , , Tags: ,

Description

Nëse jeni duke kërkuar të hidratoni në mënyrë specifike lëkurën rreth zonës së syve, merrni sa më shpejt Mizon Acid Hyaluronic Acid Patch. Jo vetëm që është e pasur me përbërës hidratues, por edhe vetë maska është bërë nga material i tretshëm në ujë dhe i tipit xhel që ngjitet mirë në lëkurë dhe injekton plotësisht lëndët ushqyese . (???? ? ??????)

Plus, nuk rrëshqasin, kështu që ju mund të punoni ndërkohë që keni patches nën sy.
Në përmbajtje ka përbërësit më hidratues (Acid Hyaluronic, Niacinamide, Adenosine) , Hyaluronic Acid Eye Patch është çelësi për të rigjallëruar lëkurën poshtë syve tuaj.

Acidi hialuronik mbush lëkurën me hidratim dhe përforcon funksionin pengues për të parandaluar humbjen e mëtejshme të lagështisë dhe ka efekt të menjëhershëm.
Përmirëson rrudhat, hidraton lëkurën rreth syve, kujdeset për rrathët e zinj dhe i jep shkëlqim e gjallëri pamjes tuaj.

Për të marrë maksimumin: mbajini në frigorifer!

[sns_info_box box_padding=”10px” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”ACID HYALURONIC”][sns_info_box desc=”Acidi hialuronik siguron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë të lëkurës rreth syve tuaj.”]
[sns_info_box box_padding=”10px” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”COLLAGEN MARINE”][sns_info_box desc=”Depërton thellë në lëkurë dhe për të ushqyer, rigjeneruar dhe rritur elasticitetin e lëkurës”]
[sns_info_box box_padding=”10px” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”NIACINAMIDE”][sns_info_box desc=”Në sajë të përmbajtjes me niacinamid, përmirëson rrathët e zinj në zonën e syve.”]
[sns_info_box box_padding=”10px” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”ALLANTOIN”][sns_info_box desc=”Allantoin, ingredient që nuk shkakton irritim dhe shërben për të zbutur lëkurën.”]
[sns_info_box box_padding=”10px” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-right” desc=”ADENOSINE”][sns_info_box desc=”Adenosinë është elementi që ju ndihmon me parandalimin e rrudhave.”]

Pasi keni larë fytyrën dhe aplikuar tonin vendosni eye patches.

Eye patches mbahen 20-30 min.

Pasi i keni hequr masazhoni zonën rreth syve.

Rise and shine!

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Blu Marine

Ingredients

Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Chondrus Crispus Powder, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Allantoin, Benzyl Glycol, Niacinamide, Synthetic Fluorphlogopite, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Adenosine, Disodium EDTA, Calcium Lactate, Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ehtylhexylglycerin, Hydrolized Collagen, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Raspberry Ketone, Laminaria Japonica Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Codium Tomentosum Extract, Salicornia Herbacea Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Brilliant Blue FCF (CI 42090), Hydrolized Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Format

84 gr/ 2.96 oz 60 patches

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Acid Eye Gel Patch”

Your email address will not be published.

dir.topmillion.net