Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Krem super hidratues i pasur me acid hialuronik dhe ekstrakte te? ndryshme bimore qe? hidratojne? le?kure?n ne? thelle?si dhe e be?jne? ate? te? le?muar dhe elastike.

30 % acid hyaluronic

Pa alkool, vajra mineral, ngjyrues artificial, parfume dhe parabene.

?I pe?rshtatshe?m pe?r te? gjitha llojet e le?kure?s, vec?ane?risht i rekomanduar pe?r le?kure? te? thate? dhe te? ndjeshme.

Format praktik pe?r tu mbajtur me vete gjate? gjithe? kohe?s.

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

[sns_info_box desc=”ACID HYALURONIC”][sns_info_box desc=”Krijon nje? barriere? te? paprekshme ne? le?kure? qe? parandalon avullimin e lage?shtire?s nga qelizat e le?kure?s, pe?rmire?son strukture?n dhe pe?rshpejton rigjenerimin e indeve.”]
[sns_info_box desc=”EKSTRAKT BAMBUJE”][sns_info_box desc=”Pe?rmire?son dhe rrit elasticitetin, tonifikon dhe qete?son le?kure?n. E?shte? efektiv ne? trajtimin e akneve dhe skuqjeve te? tjera .”]
[sns_info_box desc=”VAJ LULEDIELLI & ULLIRI”][sns_info_box desc=”Vaji i ullirit – hidraton dhe zbut thelle?sisht le?kure?n, pe?rmire?son teksture?n.
Vaji i lulediellit – qete?son dhe zbut le?kure?n, pe?rshpejton proceset e rigjenerimit, lehte?son irritimin dhe hidraton le?kure?n.”]
[sns_info_box desc=”ADENOSINE”][sns_info_box desc=”Ofron kujdes efektiv kunde?r plakjes, ngadale?son proceset e ndryshimeve te? le?kure?s qe? lidhen me moshe?n, forcon teksture?n, zbut rrudhat e le?kure?s dhe përmirëson linjat e holla.”]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Ultra Suboon Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net