Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Collagen 100

Pikat që gjallërojnë dhe sjellin mrekulli.
•90 % Collagen Marine

• Tonifikon dhe i jep lëkurës gjallëri.
• Zbut dhe përmirëson rrudhat
• Mbron dhe hidraton lëkurën
• Efekt lifting

Zgjoje lëkurën tënde nga gjumi i thellë!
 Pa ngjyrues artificial; Pa paraben; Pa aromë.

Lloji i lekures: SKU: 8809587520718 Categories: , , Tags: , ,

Description

Nëse jeni të shqetësuar për shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla në fytyrën tuaja , ky do të jetë aleati juaj më i mirë.  Në një kohë të shkurtër do të vini re ndryshimin në lëkurë.

Serumi i kolagjenit përmban 90% kolagjen detar (collagen marine) që tonifikon dhe hidraton më së miri. Përpos kësaj serumi ka efekt lifting dhe mbrojtës. Në sajë të ekstraktit të 11 llojeve të ndryshme të bimeve, pas aplikimit do të vini re një barrierë të lehtë mbrojtëse në lëkurë që për zona si Tirana ku ndotja është maksimale, është domosdoshmëri për fytyrën.

Jo vetëm kaq, serumi i rikthen gjallërinë dhe butësinë lëkurës suaj.
Me përbërës natyral dhe format ekonomik. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Në përbërje ka gjithashtu acid hialuronik, niacinamide, polipeptid-3, alantoin, panthenol, ekstrakte bimore (papaja, mjedër, arnica etj.)

Mos harroni se përveçse fytyrës, aplikoheni edhe në zonën e qafës dhe dekoltesë.

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Lejla

Ingredients

Water, Methyl propanediol, 1,2-hexanediol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Hydrolyzed collagen (921ppm), Ethylhexylglycerin, Allantoin, Carbomer, Tromethamine, Panthenol ,Adenosine, Disodium EDTA, Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Centella Asiatica, Extract Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Tripeptide-5, Copper Tripeptide I, Acetyl Hexapeptide-8, Phenoxyethanol.

Format

30 ml / 1.01 fl. oz.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen 100”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net