Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON PHYTO PLUMP COLLAGEN NIGHT CREAM

Me pak fjalë, nëse do të kesh një lëkurë më të gjallë dhe rinore në mëngjes thjesht përdor këtë krem çdo natë.

• 75% ingredient natyral
• Lufton rrudhat
• Mbush lëkurën me hidratim
• Lufton njollat dhe ndricon lëkurën

Produkt vegan!

Description

Benefitet:

Kremi i natës për rigjenerimin intensiv të lëkurës, përbëhet nga kolagjeni me origjinë bimore i cili lufton rrudhat, mbush lëkurën dhe forcon barrierën e saj.
Ky krem përmban teknologjinë e fundit kërkimore nga Mizon, shtimin e kompleksit të Algave Kafe (Brown Algae) dhe klasikun e antirrudhës, adenosinën.
Tjetër veçori që ky krem ka është ekstrakti “Yang Guifei” i cili nxit prodhimin e kolagjenit natyral të trupit për të shtuar elasticitetin e lëkurës.

Si ta përdorni:

Si hapi i fundit i rutinës tuaj në darkë. I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON PHYTO PLUMP COLLAGEN NIGHT CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net