Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

S-Venom Wrinkle Tox Cream

Sfidoni gravitetin me këtë krem antirrudhë, të formuluar me 4% syn-ake, që relakson muskujt e fytyrës dhe e lë lëkurën elastike dhe më rinore, ndërsa gjalpi shea ofron shumë lagështi.

Me pak fjalë:
Mbush lëkurën, përmirëson ndjeshëm rrudhat dhe ju dhuron lëkurë si të bebit.

Formuluar pa parabene.

Lloji i lekures: Lekure e Thate Categories: , , ,

Description

Çfarë është syn-ake?

Syn-ake është një komponent anti-plakje aktiv sipërfaqësor i zhvilluar nga një kompani suedeze Pentapharm Ltd, i tregtuar si një alternativë ndaj procedurave invazive kundër plakjes. Është një ekuivalent sintetik me helmin e gjarprit, i cili imiton efektet e një peptidi Walgerin 1 nga helmi i Temple Viper. Syn-ake mund të përdoret veçmas si serum ose të shtohet në kremra dhe produkte të tjera për kujdesin e lëkurës.

Përveç syn-ake, kremi përmban adenozinë (parandalon formimin e rrudhave të reja dhe përmirëson pamjen e asaj ekzistuese, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës), gjalpë shea (ushqyese), vaj ulliri (ushqyes), acid hialuronik (hidratues, i sigurt në verë), allantoine (një nga përbërësit më të njohur në kujdesin e lëkurës që përmirëson shfaqjen e shenjave të akneve dhe pigmentimit), vitaminat E dhe B5.

Si ta përdorni:

Pasi keni larë fytyrën, vendosni kremin dhe masazhoheni lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Additional information

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Octyldodecyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Cyclohexasiloxane, Sorbitan Olivate, PEG-100 Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Fragrance, Disodium EDTA, Sodium Ascorbyl Phosphate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Beta Glucan, Phenoxyethanol, Tocopherol, Copper Tripeptide-1, TBHQ, Palmitoyl Tripeptide-5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “S-Venom Wrinkle Tox Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net