Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Collagen Milky Deep Cleansing Foam

Shkuma pastruese me kolagjen, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njekohësisht hidraton lëkurën dhe nëse përdoret rregullisht zbeh edhe rrudhat e lehta në fytyrë falë kolagjenit.

 

? Eleminon qelizat e vdekura
? Pastron në thellësi
? Nuk than lëkurën
? Nuk shkakton irritime
? Zbardh lëkurën

Lloji i lekures: SKU: 8809541199851 Categories: , , , , Tags: , ,

Description

Collagen Milky është një pastrues fytyre i përditshëm që përmirëson teksturën e lëkurës përmes sinergjisë dhe elasticitetit të kolagjenit dhe efektit pastrues të grimcave të imëta të pluhurit të sodës. Ky pastrues fytyre bën pastrim të thellë të lëkurës, me ndihmën e kolagjenit bën rigjenerimin e lekurës dhe eleminimin e qelizave të vdekura .

Benefitet:

? Eleminon qelizat e vdekura
? Pastron në thellësi
? Nuk than lëkurën
? Nuk shkakton irritime
? Zbardh lëkurën

 

Collagen Milky Deep Cleansing Foam - Beauty by Sonar

 

? Si ta përdorni Collagen Milky:

Merrni një sasi të shkumës pastruese dhe aplikojeni në fytyrë. Pasi ta masazhoni për 60 sekonda shplajeni me ujë të ngrohtë.

 

Pasatrues Fytyre me koalgjen - Beauty by Sonar

Shembull masazhimi te lekures me kremin

 

Pastrues fytyre me dy përbërës të fuqishëm, krijon një efekt të dyfishtë: pluhuri i imët largon papastërtitë e bllokuara në lëkurë ndërsa kolagjeni promovon shkëlqimin e përgjithshëm. Kjo është mënyra e përsosur për të marrë ditën e pushimit.

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E bardhë, Lejla

Ingredients

Water, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide,Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Beeswax, PEG-32, Hydrolyzed Collagen (1,000 ppm), Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydroxy acetophenone, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene.

Format

150 gr/ 5.29 oz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen Milky Deep Cleansing Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net