Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Collagen Power Firming Enriched Cream

Volume up with moist!

Përmban 54% kolagjen detar, për një efekt të lartë forcues të lëkurës duke ofruar hidratim të thellë. Adenozina ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës  dhe përmirësimin e rrudhave të lehta në fytyrë.

? I pasur me elemente hidratues
? Veti antirrudhë
? Forcon teksturën e lëkurës
? Pa paraben, ngjyrues ose aroma artificiale

Lloji i lekures: Categories: , , , , , Tags: ,

Description

Ndryshe nga kremi juaj anti-rrudhë, Collagen Power Firming jep rezultate të kënaqshme që në përdorimet e para.

I pasur me 54% collagen marine (kolagjen detar) dhe acidin hialuronik që nxisin formimin e shtresave të elastinës për të shtrënguar, hidratuar dhe ngritur lëkurën në çast. Ajo rrit nivelet tuaja të kolagjenit, duke e bërë këtë zgjedhjen perfekte nëse qëllimi juaj është një lëkurë më e fortë.

Në formulim ka edhe copper tripeptide-1 dhe palmitoyl pentapeptide-4 që rigjeneron qelizat. Adenosina ndihmon në mbushjen e linjave të holla dhe i bën rrudhat tuaja të thella një gjë e së shkuarës.

Bonus: Ky është pa paraben, etanol, benzofenon, ngjyrues artificial ose aromë artificiale, kështu që është i sigurt për t’u përdorur pa rrezik për lëkurën.

[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-grin-hearts” desc=”SUPER HIDRATUES”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-chart-line” desc=”RRIT ELASTICITETIN”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-hand-holding-heart” desc=”LUFTON RRUDHAT”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-seedling” desc=”I SIGURT”]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen Power Firming Enriched Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net