Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Salon Master Hair Clinic

L3,000.00

66 % Protein bomb treatment

3 në 1

? Ushqen skalpin
? I jep volum
? Zbut dhe hidraton flokët

Në saj të Vitamin B Compleks – parandalon rënien e flokut dhe mban skalpin të pastër dhe flokët të hidratuar.

* Pa silikone

Lloji i lekures: Categories: , , ,

Description

Rindërtoni dhe forconi fijet e dëmtuara me Mizon Salon Master Hair Clinic. Në përmbajtje ka 66% përbërës me prejardhje nga proteina, duke përfshirë proteinën e kolostrumit dhe 20 lloje të aminoacideve, ky trajtim forcon nga brenda boshtin e flokëve, rregullon teksturat e thyera duke i mbrojtur ato nga dëmtimet e jashtme.

Shtatë lloje të komplekseve të vitaminës B të përfshira në këtë formulë gjithashtu ringjallin flokët dhe ushqejnë lëkurën e kokës me hidratim të vazhdueshëm.

Trajtim shumë i pasur me aminoacide dhe proteina për flokët e dëmtuar, duke i dhënë flokëve volum dhe i bën ato më të shëndetshëm. Është një produkt kozmetik funksional që ndihmon në pakësimin e rënies së flokëve, duke shërbyer si trajtim edhe për skalpin e kokës.
Gjithashtu nxit rritjen natyrale dhe të shëndetshme të flokëve me ndihmën e mentolit, pantenolit dhe BHA.

[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-double-right” desc=”3 NË 1″][sns_info_box desc=”Formulimi që i jep jetë dhe gjallëri flokut të dëmtuar nga faktorët e jashtëm.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-double-right” desc=”72 ORË”][sns_info_box desc=”Zbut floket dhe i mirëmban ato të hidratuar dhe me shkëlqim për 72 orë.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-angle-double-right” desc=”VOLUMË”][sns_info_box desc=”Flokë elastik dhe voluminoz. Përmirëson lëkurën e skalpit të kokës.”]

Pasi i keni larë flokët me shampoo. Shplani me ujë të vakët dhe aplikoni kremin trajtues. Sigurohuni që floku të mos jetë shumë i lagur.

Sigurohuni të lyeni rrënjet e flokut dhe gjithë gjatësinë e tij. Masazhoni skalpin dhe flokët për 2-3 minuta.

Më pas shplani flokët me ujë të vakët dhe përsërisni trajtimin 1 herë në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salon Master Hair Clinic”

Your email address will not be published.

dir.topmillion.net