Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream

Duar dhe këmbë të buta për një kohë të gjatë!

#antianging treatment

Kremi hidratant që ju duhet në cdo stinë. Hidraton lëkurën në thellësi dhe e ruan lagështinë për një kohë të gjatë.

Lloji i lekures: Categories: , , ,

Description

Kremi është edhe nje trajtues shumë i mirë antirrudhë.

Përvec trajtimit të lëkurës së dëmtuar, ajo hidraton dhe e mban hidratimin për një kohë të gjatë në lëkurë.

E pasuruar me formulën e patentuar MultiEx BSASM që kombinon shtatë lloje ekstraktesh me bazë bimore, të krijuara për të ushqyer plotësisht lëkurën tuaj me përbërësit shumë të nevojshëm.

Në formulën e tij, ka një përzierje shumë të veçantë të 7 bimëve të ndryshme thellësisht hidratuese dhe të pasura ushqyese, duke përfshirë centella asiatica, kamomilin, rozmarinën, rrënjën e jamballit, çajin, kafkën kineze (Scutellaria baicalensis), madamma japoneze (polygonum cuspidatum).

Përdoret për duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit ku mund të keni nevojë për të rigjeneruar lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net