Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Cicaluronic Cleansing Balm

Balsami larës që shton hidratimin dhe zbut lëkurën tuaj ndërkohë që pastron makeup-in më kokëfortë përfshirë edhe atë rezistent ndaj ujit.

? Nuk lë ndjesi vajore por freskie në fund.

• Balsam me përmbajtje vajore për të depërtuar thellë në lëkurë
• Nuk ju duhet larës tjetër ( One step cleansing)
• Nuk ju “djeg” sytë, mund ta hiqni lehtësisht makeup-in e syve.
• Pastron, hidraton dhe zbut lëkurën duke lënë pas vetëm njesinë e freskisë.
• Produkt Vegan

Lloji i lekures: Categories: , , ,

Description

Balsami larës: Shkrin shpejt dhe me lehtësi grimin e fortë. Pastron dhe hidraton plotësisht në një hap të thjeshtë. Shton lagështi dhe qetëson lëkurën, duke siguruar një përfundim freskues pa mbetje vaji.
Cicaluronic: Bashkimi i Cica (Centella Asiatica) dhe Acidit Hyaluronic e bëri linjën Cicaluronic një linjë zgjidhje komplekse qetësuese dhe hidratuese që zgjidh problemet e lëkurës dhe thatësinë menjëherë.
Pastrim me një hap: Pastrim pa hapa të ndërlikuar, edhe për grimin me ngjyra të trasha dhe të vështira për t’u hequr. Balsam pastrues i sigurt që “djeg”sytë dhe heq grimin e trashë.
Qetësues: Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme, Acidi Hialuronik me 8 shtresa hidraton lëkurën. Aloe, Jojoba, Shafran i Indisë (turmeric) dhe Borziloku me veti qetësuese dhe zbutëse.
Si të përdorni: Duke përdorur spatulën e përfshirë në paketim, merrni një sasi të përshtatshme në fytyrën tuaj të thatë. Masazhoheni dhe më pas shplaheni me ujë të vakët.

PËRMBAN

[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fab fa-pagelines” desc=”CENTELLA ASIATICA/ TIGER GRASS (Bima e Tigrit)”][sns_info_box desc=”E quajtur ndryshe “bima e tigrit”, për shkak të tendencës që kanë tigrat për të fërkuar plagët e tyre dhe të shërohen prej tij. Është një bimë që zbut lëkurën sensitive dhe problematike.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-tint” desc=”HYALURONIC ACID ( Acid hyaluronic)”][sns_info_box desc=”Është një ingredient që ekziston në lëkurën tonë dhe shërben për të hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-seedling” desc=”ALOE VERA”][sns_info_box desc=”Qetëson lëkurën.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-seedling” desc=”JOJOBA”][sns_info_box desc=”Hidraton.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-seedling” desc=”TURMERIC”][sns_info_box desc=”Anti-rrudhë.”]
[sns_info_box icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-seedling” desc=”BASIL”][sns_info_box desc=”Zbut lëkurën.”]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cicaluronic Cleansing Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net