Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Pore Fresh Gel Cleanser

Pastrues acidik i butë , natyral, i përbërë nga bima e kameleonit, pastron dhe zbut lëkurën pa e irrituar ose tharë. Pastruesi ka trajtën e xhelit dhe në kontakt me ujin transformohet në shkumë. Perfekt për të pastruar lëkurën në thellësi.

Heq në mënyrë të përkryer make-up dhe ruan balancën e hidratimit të lëkurës.

• 80 % ingredient natyral
• Pa aroma të shtuara
• Pa ngjyrues artificial

Rekomandohet për:

• Ato që kanë tharje lëkure pas pastrimit.
• Personat me lëkurë sensitive dhe alergjike.
• Ato që kanë probleme me vajin e tepërt në lëkurë dhe duan ta balancojnë.

** Fitues i dy cmimeve prestigjoze.

Description

Përdorimi:

Vendosni një sasi të përshtatshme xheli në dorën e lagur më parë me ujë.Fërkojeni xhelin me majat e gishtave derisa të krijohet shkuma dhe aplikojeni në fytyrë.Fërkojeni lehtë fytyrën duke e masazhuar ndërkohë dhe shplajeni me ujë të ngrohtë.

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Jeshile

Ingredients

Water, Lauryl Hydroxysultaine, Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Sodiu, methyl cocoyl Taurate, Disodium Cocoamphodiacetate, Potassium cocoyl glycinate, potassium Cocoate, dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl glycol, Rosmarinus Officinalis ( Rosmariy) Leaf Oil, Houttunya Cordata Powder, Hexylene Glycol. Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Format

150 ml/ 5.7 fl. oz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pore Fresh Gel Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net