Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Miracle Youth Peptide Mask

Një maskë fletë me bazë celulozë që ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën tuaj, për të dhënë në mënyrë të barabartë një nxitje shtesë energjie dhe vitaliteti duke përmirësuar qëndrueshmërinë dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës me ekstraktin Argireline (Hexapeptide-8) dhe kompleksin V11TM.

Lloji i lekures: Categories: ,

Description

Benefitet:

– Stimuloni prodhimin tuaj të elasticitetit!
Kompleksi Hexapeptide-8 dhe V11™ do të sigurojë një ngarkesë shtesë lagështie dhe do të stimulojë prodhimin e kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj, duke i kthyer vitalitetin dhe qëndrueshmërinë për një pamje më të shëndetshme të lëkurës.

– 89% Formulë me përbërës natyralë me kompleks V11™ 0,1%
Përdorimi i më shumë përbërësve me prejardhje bimore për një formulim të butë dhe rezultate që zgjasin për një kohë të gjatë.

– Maskë 100% Celulose Vegan
Një maskë fletë vegane lehtësisht e biodegradueshme që ngjitet në mënyrë perfekte me kthesat e lëkurës tuaj, veçanërisht rreth zonës së syve dhe hundës, për dhënien e njëtrajtshme të lagështisë.

Si ta përdorni:

Pas pastrimit të fytyrës, përdorni tonik dhe hiqeni maskën nga qesja. Shpaloseni maskën dhe aplikojeni në fytyrë duke filluar nga zona e syve. Hiqeni maskën pas 10-15 minutash dhe lyejeni butësisht esencën e mbetur derisa të përthithet plotësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Miracle Youth Peptide Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net