Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Cucumber Mask

Shine & Moisture

Me një përmbajtje të lartë të ekstraktit të kastravecit, maska ushqen lëkurën, e zbut dhe i jep shkëlqim.

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cucumber Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net