Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON COLLAGEN MILKY PEELING SCRUB

Dëshironi shkëlqim dhe butësi të menjëhershme në lëkurë? Provo peeling scrubin e butë për lëkurën, i cili përvecse pastron qelizat e vdekura dhe papastërtitë e tjera, ai gjithashtu kujdeset për rrudhat dhe rrit elasticitetin e lëkurës.
I përbërë nga proteinat e qumështit, kompleksin e 8-peptideve dhe pluhurit të sodës ju dhuron një lëkurë të pastër, të butë dhe të freskët.
I paktuar në pako të vogla ju jep mundësinë ta merrni me vete kudo që të jeni.

1 kuti = 40 copë

Description

Si ta përdorni?

Pasi keni pastruar fytyrën, merrni një pako dhe vendoseni në lëkurë të lagur paraprakisht. Masazhoni me kujdes dhe me lëvizje rrethore fytyrën. Më pas shplaje me ujë të vakët.
Mund të përdoret edhe për: brrylat, gjunjët, thembrat.

Additional information

Brand

Mizon

Përbërësit:

Water, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Silica. 1 ,2-Hexanediol Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Cellulose Gum, Polyglycery1-1 0 Laurate, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol Menthol, Milk Protein Extract, Hydrolyzed Collagen Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8 Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1 Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tripeptide-1 , Tripeptide-2, Tripeptide-3, Acetyl Octapeptide-3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON COLLAGEN MILKY PEELING SCRUB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net