Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON GOODBYE BLEMISH PINK SPOT – 19 ml

Goodbye Blemish Pink Spot – Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, 100% vegan… dhe një sasi e vogël produkti është gjithçka që ju nevojitet për aplikim. Është padyshim një “must have” për kur keni nevojë urgjente për të hequr qafe ato puçrra kokëfortë. Ky trajtim i lokalizuar i akneve nga Mizon ju ndihmon të mbani gjithçka nën kontroll!

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Do të vini re se shishja e vogël ka dy shtresa të ndryshme: një rozë dhe një të verdhë. Mos i përzieni! Kjo është në fakt thelbi! Çdo shtresë ka qëllimin e saj:

Shtresa e verdhë është e formuluar me BHA dhe AHA, të cilat janë të shkëlqyera për të rregulluar prodhimin e sebumit të lëkurës; kamfori, i cili ndihmon në zbutjen e acarimit; dhe ekstrakte botanike orientale me veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale, të cilat parandalojnë infektimin e puçrave.

Shtresa rozë do të mbyllë produktin dhe do të mbrojë zonën, falë përmbajtjes së saj në oksid zinku dhe kalaminë, një përbërës i shkëlqyer për trajtimin e njollave, që do të ndihmojë në lehtësimin e acarimit. Gjithçka që ju nevojitet për të aplikuar produktin në zonën e prekur është një shkop pambuku . Lëreni të veprojë gjithë natën dhe… voilà! Befasohuni nga rezultatet mëngjesin tjetër.

Ne rekomandojmë përdorimin e Goodbye Blemish Pink Spot nga Mizon gjatë natës, pasi lëkura juaj rigjenerohet gjatë gjumit.

Përdorimi: Pasi të keni larë fytyrë, merrni një shkop  pampuku, dhe në fillim lyeni aknen me solucionin e verdhe. Më pas merrni solucionin roze për ta izoluar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON GOODBYE BLEMISH PINK SPOT – 19 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net