Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON BB CREAM SNAIL REPAIR INTENSIVE

BB Cream me 40% ekstrakt kermilli, niacinamide, adenosine, përvecse ju bën të dukeni bukur , ju rigjeneron edhe lëkurën ndërkohë!

• Unifikon tonin e lëkurës
• Përmirëson rrudhat
• Mbrojtje nga dielli SPF 50 + PA +++
• Rigjeneron dhe zbut lëkurën
Mbulim i lartë, me vetëm 2-3 pika

Në gjendje: #21 #23 #27

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Qetëson dhe rigjeneron lëkurën – Falë ekstraktit të kërmillit, kjo formulë qetëson dhe rigjeneron lëkurën tuaj lëkurën tuaj.

Mbrojtje e përgjithshme – Ky produkt mbulon të dy funksionet e mbrojtjes nga dielli dhe grimin.

Niacinamide dhe Adenozina – Komponentët funksionalë që ndihmojnë për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe luftojnë rrudhat.

Mbulim i shëndetshëm – Kjo formulë ndihet më hidratuese dhe ruan një nivel optimal të vajit dhe ujit në lëkurë.

Glowy finish. BB Cream nuk ka përfundim matt. Por ju lë në lëkurë një shkëlqim natyral të lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON BB CREAM SNAIL REPAIR INTENSIVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net