Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY DAILY FRESH SUN STICK 50+ PA++++

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës
*Ideale për aktivitete në natyrë, stile jetese aktive/të prirur ndaj aktiviteteve të djersitjes dhe lloje të yndyrshme të lëkurës.

SPF stick i butë dhe me teksturë të lehtë që mbron lëkurën tuaj nga ekspozimi i diellit me SPF 50+ PA++++ ndërsa ofron një efekt freskues afatgjatë me një përfundim të butë mat.
Aplikohet edhe sipër makeup-it dhe ju jep një pamje të lëmuar dhe të përsosur të lëkurës.

-Mbrojtje 24 orë
-Produkt vegan

Formulat janë të testuara dermatologjikisht dhe pa parabene dhe sulfate.

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: ,

Description

Një nga gjërat më të mira në lidhje me spf stick Fresh Sun FILLAGE 11 FACTORY është prakticiteti i tij. Mbajeni spf në çantën tuaj dhe merreni kudo që të shkoni, në mënyrë që të mund të riaplikoni kremin kundër diellit gjatë gjithë ditës pa asnjë problem!

Spf stick përmban mbrojtje kundër diellit SPF 50+ PA++++ kundër rrezeve UVA dhe UVB. I pasuruar me kompleksin V11™, niacinamide dhe adenozinë, hidraton lëkurën dhe trajton shenjat e plakjes dhe rrudhat.

Formula e lehtë në një strukturë balsami rrëshqet në lëkurë me lehtësi dhe lë një fund mat të bardhë. E përkryer për përdorim të përditshëm, produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Benefitet

– Mbroni duke përmirësuar gjendjen e lëkurës tuaj
I mbushur me vitaminë E dhe kompleksin ekskluziv 11™ të Village për të mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar për një lëkurë të hidratuar gjatë gjithë ditës

– Testuar për mbrojtje nga dielli me qëndrueshmëri të gjatë
Agjentët kundër diellit me cilësi të lartë mbrojnë lëkurën tuaj kundër ekspozimit ndaj rrezeve UVA dhe UVB me një efekt të qëndrueshëm 24-orësh të testuar klinikisht.

– Përzierje e butë & Finish Mat
Një teksturë prej kadifeje dhe përfundim i lehtë mat që përzihet mirë në lëkurën tuaj, duke ofruar mbrojtje të lartë nga dielli

Additional information

Brand

Village 11 Factory

Përbërësit:

Silica, Synthetic Wax, Dibutyl Adipate, Dicaprylyl Ether, Dicaprylyl Carbonate, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Hexyl Laurate, Butyloctyl Salicylate, Isoamyl Laurate, Ethylhexyl Triazone, C18-21 Alkane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Microcrystalline Wax, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Water, Butylene Glycol, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Himanthalia Elongata Extract, Laminaria Japonica Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY DAILY FRESH SUN STICK 50+ PA++++”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net