Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Royal Jelly Time Essence Mask

Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri.

 

? Pastroni lëkurën paprakisht.

? Vendosni maskën  në fytyrë.

? Mbajeni 10-20 min

? Pasi ta hiqni maskën lëkurën të përthithi esencën e mbetur në fytyrë.

 

Lloji i lekures: SKU: 8809479166383 Category: Tags: ,

Description

Maske Fytyre Royal Jelly Time Essence Mask

 

Additional information

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E bardhë

Ingredients

Water, Glycerin, Methyl propanediol , Betaine, Alcohol, 1,2-Hexanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin , Citric Acid , Royal Jelly Extract (250PPM), Disodium EDTA ,Allantoin, Hydrolyzed Collagen , Sodium Hyaluronate, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolisate, Pullulan, Propanediol, Centella Asiatica Extract, Hottunya Cordatta Extract, Salvia Hispanica Seed Extract , Phenoxyethanol, Fragrance.

Format

23 gr/0.81 oz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Royal Jelly Time Essence Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net