Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY HYDRO BOOST SHEET MASK ALOE – 1 pcs

Lëkurë e thatë, e ndjeshme apo e dehidratuar?
Jeni në vendin e duhur!

Maska fletë Hydro Boost Aloe është e përkryer për hidratimin dhe qetësimin e lëkurës që kërkon një nxitje hidratimi pa e irrituar atë.

Description

Gama Hydra Boost nga Village 11 Factory u krijua për t’i dhënë lëkurës së thatë ose të dehidratuar të gjithë dashurinë që i nevojitet në formën e hidratimit. Kjo është arsyeja pse ne donim ta sillnim kaq shumë!

Formula e kësaj maske përmban jo vetëm 8 lloje të acidit hialuronik, të cilët depërtojnë në shtresa të ndryshme të lëkurës për ta mbajtur atë të hidratuar mirë gjatë gjithë ditës, por përmban edhe ekstrakt aloe vera, një bimë që ne e përdorim prej vitesh në mjekësinë tradicionale për të qetësuar dhe shëruar edhe lëkurën më të ndjeshme. Kompletohet me ekstrakt kamomili, ideal për zbutjen dhe qetësimin e lëkurës falë vetive anti-inflamatore.

Është një maskë me 92% përbërës me origjinë natyrale, e cila përmban edhe V11, një kompleks ekskluziv me 11 ekstrakte natyrale dhe riparuese të patentuara nga Village 11 Factory, të cilat i japin një shtytje ushqyese dhe energjie lëkurës sonë. Pëlhura e tij është bërë gjithashtu nga lyocell bambu, një fibër bimore që prodhohet me metoda që kërkojnë shumë më pak energji se të tjerët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY HYDRO BOOST SHEET MASK ALOE – 1 pcs”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net