Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY DERMA CLEAR B5 CICA CREAM – 50ml

I përbërë me centella asiatica, panthenol dhe përbërës të tjerë hidratues bimor, Village 11 Factory Derma Clear B5 Cica Cream qetëson lëkurën dhe ndihmon në përshpejtimin e riparimit të barrierës së saj.

I përshtatshëm për personat me lëkurë të ndjeshme , akneike, të irrituar dhe me rosacea.

Pa ngjyrues artificial
I testuar dermatologjikisht

Description

Kremi Cica Village 11 Factory Derma Clear B5, i cili ushqen dhe forcon lëkurën nga jashtë në brendësi me kompleksin e katërfishtë Cica që përmban përveç 50% Centella, ofron një zgjidhje ideale për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën.

Cica dhe panthenoli punojnë së bashku në harmoni për të hidratuar lëkurën dhe kontribuojnë në parandalimin e humbjes së lagështisë së lëkurës. Falë strukturës së tij të freskët dhe që shkrihet shpejt, ai depërton lehtësisht në lëkurën e thatë dhe të ndjeshme dhe e ngop lëkurën me lagështi.

Ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe qetësimin e lëkurës duke luftuar efektet e shkaktuara nga faktorët e dëmshëm mjedisor.

Zhvilluar me Provitamin B5 (panthenol), e cila ka veti anti-inflamatore dhe rigjeneruese të lëkurës, ekstrakt meksikan i farës chia që ushqen lëkurën, ekstrakt i kthetrave të djallit që mbështet elasticitetin e lëkurës, ekstrakt i rrënjës së shafranit të Indisë me veti antioksiduese dhe përbërës të tjerë bimor, Village 11 Factory Derma Clear B5 Cica Cream është krijuar për të rinovuar, rigjallëruar dhe rigjallëruar lëkurën. Formuluar për të qetësuar.

Mund të preferohet nga të gjithë përdoruesit, lëkura e të cilëve bëhet e ndjeshme dhe e thatë për shkak të dobësimit të barrierës së lëkurës, që hasin probleme të skuqjes së lëkurës për shkak të faktorëve mjedisorë dhe që duan të qetësojnë shpejt dhe të ndihmojnë në riparimin e lëkurës së tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY DERMA CLEAR B5 CICA CREAM – 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net