Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE AMPOULE – 30 ml

Formuluar me filtrat të koncentruar të kërmillit për të reduktuar shfaqjen e vijave të holla. I mbushur me përbërës të tjerë aktivë si acidi hialuronik , që përmirësojnë lagështinë dhe elasticitetin e lëkurës.

80% e ekstraktit të sekretimit të kërmillit dhe E.G.F përforcojnë rigjenerimin e lëkurës

• Përmirëson rrudhat
• Ushqen lëkurën
• Forcon barrierën e lëkurës
• Lufton aknet dhe skuqjen e lëkurës

*EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.

Description

E shkëlqyeshme kur lëkura ka nevojë për tu rigjeneruar!

Ampula intensive e mucinës së kërmillit të Mizon ka gjithçka për të zhbërë dëmtimet dhe për të rikthyer shkëlqimin dhe gjallërinë lëkurës tuaj.
Përmirëson linjat e holla dhe rrudhat duke rritur qëndrueshmërinë e përgjithshme të lëkurës.
Peptidet dhe acidi hialuronik sigurojnë një efekt hidratues dhe ringjallin barrierën e lëkurës.

Nëse lëkura e ndjeshme është një shqetësim për ju, frutat e shegës dhe misrit janë gjithashtu të pranishëm në përzierje për të qetësuar skuqjen dhe inflamacionin. Ka teksturë të lehtë dhe përthithet menjëherë.

Përmirëson dukshëm aknet dhe lëkurën e kuqe dhe të irrituar! I testuar dermatologjikisht!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE AMPOULE – 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net