Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON HYALURONIC ACID SHERBET PEELING SCRUB

Dëshironi shkëlqim dhe butësi të menjëhershme në lëkurë?
Provo peeling scrubin e butë për lëkurën, i cili përvecse pastron qelizat e vdekura dhe papastërtitë e lëkurës, gjithashtu kujdeset për të hidratuar dhe dhënë lagështi lëkurës.
I përbërë nga proteinat e qumështit, 8 lloje të acidit hyaluronic dhe pluhurit të sodës ju dhuron një lëkurë të pastër, të butë dhe të freskët.
I paktuar në pako të vogla ju jep mundësinë ta merrni me vete kudo që të jeni.

1 kuti  = 40 copë

Description

Si ta përdorni?

Pasi keni pastruar fytyrën, merrni një pako dhe vendoseni në lëkurë të lagur paraprakisht. Masazhoni me kujdes dhe me lëvizje rrethore fytyrën. Më pas shplaje me ujë të vakët.
Mund të përdoret edhe për: brrylat, gjunjët, thembrat.

Additional information

Brand

Mizon

Përbërësit:

Water, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Silica, 1,2-Hexanediot, Microcrystalline Cellulose, Cellulose ,Cellulose Gum, Polyglycery1-1 0 Laurate, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Menthol, Sodium Hyaturonate, Milk Protein Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Dipropylene Glycol, Sodium Acetylated Hyaluronate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON HYALURONIC ACID SHERBET PEELING SCRUB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net