Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON JOYFUL TIME MASK FOR MEN REFRESHING

Një maskë fletë e formuluar posaçërisht për meshkuj.

• Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së lodhur duke e rimbushur me ushqim dhe lagështi.
• Maska përbëhet nga fibra bambuje që eliminon substancat e dëmshme.
• Për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht.

Description

Si të përdorni:

Pas pastrimit, vendoseni butësisht maskën me fletë në lëkurë, duke ndjekur konturin e fytyrës. Lëreni për 10-20 min më pas hiqni ngadalë maskën duke filluar nga skajet. MAsazhoni pjesën e mbetur të esencës derisa të përthithet nga lëkura plotësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON JOYFUL TIME MASK FOR MEN REFRESHING”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net