Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY PINK CALMING TONE UP SUN BLOCK – 50ml

Krem mbrojtës Village 11 Factory Pink Calming Sun Block SPF50+ PA++++ hidratues dhe qetësues për lëkurat e thata dhe sensitive

Qetëson lëkurën e thatë dhe të acaruar
Perfekt edhe si bazë makeup-i
Përmirëson tonin e lëkurës tuaj

I testuar dermatologjikisht

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Krem dielli për fytyrën – për përdorim të përditshëm, bllokon rrezet UVA dhe UVB dhe mbron lëkurën tuaj.
Formula e butë – Përmban pluhur kalamine rozë për lëkurë të ndjeshme. Qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar, me Ekstrakt të Çajit të Gjelbër (Green Tea) që e bën lëkurën më të shëndetshme, duke qetësuar lëkurën e lodhur dhe të thatë.
Tone-Up – Ofron një ton të bukur, duke i dhënë lëkurës tuaj një përfundim të butë dhe duke krijuar një shkëlqim natyral në lëkurën tuaj.
Lehtë për t’u aplikuar – Bllokim efektiv UV dhe efekt afatgjatë, mbulim i plotë dhe përthithje e shpejtë.
Zbut lëkurën – Teksturë zbutëse, me ekstrakt lulesh Calendula për të lehtësuar lëkurën e stresuar, duke shmangur irritimin dhe duke mbrojtur lëkurën nga humbja e hidratimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY PINK CALMING TONE UP SUN BLOCK – 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net