Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

MIZON FIRMING DEEP CLEANSING OIL -150 ml

Larësi vajor me kolagjen, është një larës me teksturë të lehtë të përbërë nga vajra bimor dhe kolagjen për të nxitur elasticitetin e lëkurës.

I formuluar me 10 tipologji vajrash, ai depërton më në thellësi se larësit ujor dhe nxjerr në sipërfaqe papastërtitë e fshehura në pore, duke mos lënë asnjë gjurmë makeup-i, yndyre apo papastërtie. Ndërkohë mbush me hidratim lëkurën dhe përmirëson linjat e mimikës falë kolagjenit.

I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Si ta përdorni:

Gjithnjë si hapi i parë i pastrimit të fytyrës. Merrni një sasi të konsiderueshme vaji dhe vendoseni në fytyrë duke masazhuar në menyrë rrethore të gjithë fytyrë, derisa të shkrij totalisht makeup-i. Më pas lagni duart me ujë dhe do shihni se si vaji do shndërrohet në qumësht dhe vazhdoi masazhin lehtësisht. Shplani fytyrën me ujë të ngrohtë në fund dhe vazhdoni me hapat e tjerë të rutinës tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON FIRMING DEEP CLEANSING OIL -150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net