Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON CICALURONIC GEL TREATMENT – 50 ml

Një trajtim qetësues dhe hidratues i xhelit që përmban kompleksin ekskluziv të Mizonit Cicaluronic ™ të formuluar posaçërisht me Centella asiatica dhe acid hialuronik për të trajtuar lëkurën e dehidratuar dhe me vaj. Tekstura e saj balancon yndyrën natyrale të lëkurës ndërsa mban të hidratuar lëkurën.

• Qetëson dhe hidraton lëkurën me kompleksin cicaluronic
• Mban lagështinë në lëkurë
• Teksturë e lehtë ujore
• Ofron lagështi jo ngjitëse për lëkurën e yndyrshme

Vegan , Paraben-free, Sulfate-free, Silicone-free, Fragrance-free, Artificial Scent-free

Description

Shijoni hidratim, një efekt qetësues dhe rigjnerim, të gjitha në një produkt. Ky xhel hidratues është perfekt për lëkurën e yndyrshme ose të kombinuar të prirur ndaj acarimit dhe dehidrimit. Formula e tij me centella asiatica, lloje të ndryshme të acidit hialuronik dhe panthenol forcojnë funksionin pengues të lëkurës dhe sigurojnë hidratim të qëndrueshëm. Struktura e tij xhel super e lehtë përthithet nga lëkura me shpejtësi dhe nuk ndihet ngjitëse.

Përbërësit kryesor:

• Kompleksi Cicaluronic™
Përbërësi premium kombinon përfitimet qetësuese dhe hidratuese të Centella Asiatica dhe acidit hialuronik
• Panthenol (Vitamina B5)
Mban ujin në mënyrë efektive, hidraton lëkurën dhe ndihmon në ruajtjen e butësisë dhe elasticitetit
• Ekstrakt lulesh Melia Azadirachta
Ai përmban antioksidantë të njohur si veçanërisht efektivë në neutralizimin e radikaleve peroksil

Si ta përdorni:

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në gishtat tuaj për të mbuluar fytyrën, qafën dhe dekolte- në. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht dhe aplikojeni sërish në zonat më të thata për një nxitje shtesë të hidratimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON CICALURONIC GEL TREATMENT – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net