Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

LOVBOD BUM BUM MASK

Nëse po merrni kohë për t’u kujdesur për lëkurën e fytyrës suaj, mund të shtoni edhe disa sekonda të tjera për të përkëdhelur #bumbum-in tuaj punëtor!  Kjo maskë  është projektuar për të shtrënguar dhe hidratuar lëkurën në të pasmet tuaja, duke siguruar një efekt ngrohës dhe volumizues që relakson lëkurën e stresuar dhe rrit elasticitetin.

• International Patent Volumforming Technology Material
• Formimi hibrid
• Teknologjia e maskës së qelizave bio aktive të ruajtjes së lagështisë

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: ,

Description

Maskat sigurojnë nxehtësi në zonën gluteale, duke riaktivizuar qarkullimin e gjakut dhe duke hidratuar zonën. Me një efekt delikat të nxehtësisë, ato janë gjithashtu të shkëlqyera për të hidratuar dhe zbutur lëkurën. E pasur me qeliza bioaktive të cilat hidratojnë ndërsa përbërësit e saj termikë ngrohin dhe relaksojnë lëkurën. Përbërës të tjerë të jashtëzakonshëm përfshijnë VOLUFORM™ dhe kolagjenin, të cilët ofrojnë një efekt voluminoz dhe tonifikues.

Si ta përdorni?

Pas pastrimit dhe tharjes së lëkurës, hapni qesen dhe hiqni shtresën mbrojtëse të maskës. Vendoseni maskën në mënyrë të barabartë në secilën vithe siç është shënuar, djathtas dhe majtas. Hiqeni butësisht pas 20-30 minutash dhe masazhoni pjesën e  mbetur të serumit në lëkurën tuaj derisa të përthithet plotësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOVBOD BUM BUM MASK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net