Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON SALON MASTER BLOOMING HAIR AMPOULE – 50 ml

Pas suksesit absolut të Salon Master Hair Clinic , Mizon vazhdon linjën e kujdesit për flokët këtë herë me ampulën ushqyese për flokët e dëmtuar. Ampoula përmban 11 vajra organik për të ushqyer flokët e dëmtuar dhe mbajtur ato të shëndetshëm për një kohë të gjatë.

• Teksturë që përthithet dhe nuk ngjit
• Ndihmon në ushqimin dhe hidratimin e flokëve
• Parandalon elektrizimin
• Ampula përmban aromë fantastike

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: ,

Description

Si ta përdorni:

Pasi keni larë flokët, largoni ujin e tepërt me peshqir dhe me pas aplikoni ampulën në gjithë gjatësinë e flokut sidomos në zonat ku flokët janë më të dëmtuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON SALON MASTER BLOOMING HAIR AMPOULE – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net