Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

LOVBOD MELTING MASK FOR HANDS

Melting Mask For Hand është krijuar për të trajtuar duart e thata dhe të ashpra.

Esenca në këtë maskë duarsh ndihmon në forcimin e barrierës natyrale të lëkurës, ndërkohë që hidraton, ndriçon dhe e lë lëkurën tuaj të butë dhe plotësisht të hidratuar.

– Ndriçon lëkurën
– Kujdesi për njollat e errëta
– Përmirëson rrudhat
– Hidraton
– Qetëson lëkurën e dëmtuar

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: ,

Description

Si ta përdorni maskën e duarve?

– Hiqni fillimisht filmat transparentë, më pas vendosini në pjesën e pasme të duarve.
– Hiqni ngjitëset në anën tjetër dhe shtypni butësisht fletën për ta ngjitur atë.
– Pas 20 deri në 30 minuta, hiqni fletët fuqishëm dhe lyeni serumin e mbetur që të përthithet mirë.
– Vendosni krem për të izoluar esencën në lëkurë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOVBOD MELTING MASK FOR HANDS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net