Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Vitamin Mask

Clear & Shine 

Përmban sodium ascorbyl phosphate ( derivat i Vitamin C), që pastron lëkurën dhe rikthen shkëlqimin.

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamin Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net