Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON COLLAGEN POWER FIRMING EYE CREAM – 25 ml

Krijuar posacërisht për sytë tuaj!

Nëse keni rrudha dhe lëkurë sensitive rreth syve, atëherë keni gjetur produktin e duhur.  Kremi përmban 42 % collagen marine dhe :

• Përmirëson rrudhat rreth syve
• Rrit elasticitetin e lëkurës
• Rigjeneron qelizat e dëmtuara
• E sigurt edhe për lëkurat sensitive

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: ,

Description

Lufton rrudhat në zonën rreth syve: Formula e përqëndruar me kolagjen marinë e krijuar posaçërisht për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve. Përmirëson rrudhat, rrit elasticitetin dhe e mban lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Përforcues i kolagjenit dhe elastinës: kolagjeni rigjenerues, 42% e kolagjenit detar (marine). Rigjeneron lehtësisht indet e dëmtuara rreth syve dhe rrit sintezën e kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj për të krijuar lëkurë më të shëndetshme dhe më të re.

Rrit elasticitetin: Vaji organik i arganit, adenozina dhe acidi hialuronik shtojnë një efekt sinergjie në përmirësimin e elasticitetit duke ruajtur lagështinë. Krem intensiv për sytë për të përmirësuar elasticitetin.

Kujdesi për rrudhat dhe hidratues. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i testuar dermatologjikisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON COLLAGEN POWER FIRMING EYE CREAM – 25 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net