Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON NIACINAMIDE SMOOTHING BODY LOTION – 300 ml

Një locion i butë trupi që përmban 10% Niacinamide për të hidratuar intensivisht lëkurën, përmirëson tonin e lëkurës duke siguruar një pamje më të shndritshme të lëkurës dhe me shkëlqim.

• Lufton shenjat nga dielli
• Nxit prodhimin e kolagjenit
• Zbut lëkurën dhe e hidraton atë
• Eleminon qelizat e vdekura
• Zbardh lëkurën e errësuar
• Teksturë që përthithet menjëherë

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , , ,

Description

Niacinamide:Përbërës që ndihmon në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Zbardh lëkurën e errësuar . Përmban Acid Hyaluronik për të hidratuar dhe për të sjellë lagështi në lëkurë.

Lëkurë e shëndetshme me shkëlqim: Shkëlqen tonin e lëkurës, locion trupi që ofron një mënyrë për të menaxhuar nuancën e lëkurës. Ndihmon në parandalimin e pigmentimit të lëkurës në saj të vitaminës C.

Lëkurë e lëmuar: Menaxhimi i lehtë dhe i butë i lëkurës së ashpër. Përbërësi “AHA” ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës. Teksturë që përthithet lehtësisht.

Paketimi ekologjik:Kuti me kallam sheqeri. Përdorimi 100 për qind i mbetjeve të kallamit të sheqerit.

Përmban: 10% Niacinamide, Vitamin C, AHA, pa aroma dhe përbërës të dëmshëm për shëndetin. Pa ngjyryes artificial. I testuar dermatologjikisht.

Si përdoret?

Pasi keni bërë dush, thani mirë trupin dhe aplikoni kremin lehtësisht në të gjithë lëkurën. Riaplikoheni sërisht në zonat që keni njolla nga dielli (hiperpigmentimi).

Për femra dhe meshkuj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON NIACINAMIDE SMOOTHING BODY LOTION – 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net