Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Collagen Power Lifting Cream

Tendos lekurën (skin tightening) dhe e tërheq atë (power lifting)
75 % Collagen Detar të përqëndruar

• Tërheq lëkurën ( efekt lifting)
• Mbush rrudhat dhe linjat e mimikës
• Shton elasticitetin e lëkurës
• Hidraton dhe zbut lëkurën
Ranking 
#13 in Collagen, Beauty
#13 in K-Beauty Moisturizers, Creams

Description

Kolagjeni Detar: Ndihmon në shtrëngimin dhe ngritjen e lëkurës. Përmban kolagjenit detar 75%. Nuk lë asnjë ndjesi ngjitëse në lëkurën tuaj duke siguruar një hidratim të thellë. Tekstura është e lehtë. Pa aromë.

Lifting synergy: I jep elasticitet thelbësor lëkurës së varur falë përbërësve aktivë në të. Jepini fytyrës tuaj një shkëlqim rinor.

Formulë e përqëndruar: Përmban qumësht blete (royal jelly) për të ushqyer lëkurën, adenozinë për përmirësimin e rrudhave, acid hialuronik për hidratim, kolagjen të hidrolizuar për elasticitet dhe peptide për ngritjen e lëkurës. Përthithet menjëherë nga lëkura juaj.

E testuar dermatologjikisht: Me një përqindje irritimi prej 0.00%. Ne ofrojmë një krem të sigurt pa acarim. Ky produkt i MIZON përfundoi testin e irritimit të lëkurës dhe u katalogua si një produkt jo irritues.

MFDS (South Korea’s Ministry of Food and Drug Safety) autorizoi funksionalitetin e përmirësimit të rrudhave, rezultat i përbërësve të tij adenozinë dhe kolagjen. Redukton linjat e holla dhe rrudhat e mimikave. Rekomandohet për lëkurën e hershme 30+

Kremi ka aromën e produkteve natyrale që janë përdorur (mund tju duket pak aromë e fortë), nuk ka aroma të shtuara, dhe në momentin e aplikimit zbehet.Rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen Power Lifting Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net