Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY FRESH EMERALD HAND & FOOT PERFUME CREAM – 100 ml

Village 11 Factory Parfum Hand & Foot Cream për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve. Kremrat hidratojnë dhe ushqejnë në mënyrë perfekte lëkurën, eliminojnë thatësinë dhe skuqjen, shërojnë dhe rinovojnë lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar. Çdo kerm pasurohet me aroma të parfumuara, falë të cilave kremrat lënë një vello aromatike në lëkurë dhe ju përmirësojnë humorin.

Description

Ekstrakti i rrënjës së Devil’s Claw është një komponent hipoallergjik që lehtëson inflamacionin, largon toksinat, ka aktivitet antimikrobik dhe pengon aktivitetin e baktereve. Për shkak të kësaj, imuniteti lokal i lëkurës dhe funksionet e saj mbrojtëse janë rritur shumë . Punon si një antioksidant.

Përbërësit kryesorë :
Gjalpi Shea – përmban vitamina dhe aminoacide të vlefshme. Vaji hidraton në mënyrë të jashtëzakonshme lëkurën, tonifikon, mbron nga rrezet e dëmshme UV, përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe lufton shenjat e para të plakjes.
Ekstrakti i Aloe Verës përmban enzima, vitamina, flavonoidë, enzima. Ka një efekt të fuqishëm antioksidant, antibakterial, shërues, tonik.
Vaji i kokosit nxit rigjenerimin e lëkurës dhe ushqen lëkurën me vitamina të rëndësishme. Rivendos, tonifikon dhe freskon në mënyrë perfekte.
Vaji i portokallit rinovon, përmirëson elasticitetin, tonifikon, redukton rrudhat.

Përfitimet:

Hidratim intensiv i duarve dhe këmbëve;
Aromë delikate me lule që zgjat;
Produkt jo irritues;
I testuar dermatologjikisht.

Mënyra e përdorimit: aplikoni një film të hollë dhe masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY FRESH EMERALD HAND & FOOT PERFUME CREAM – 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net