Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

VILLAGE 11 FACTORY ACTIVE CLEAN SHEET MASK TEA TREE

Maska Active Clean Sheet Tea Tree është një maskë ëndrrash për të gjitha ato lëkura të yndyrshme, të kombinuara ose të prirura ndaj akneve që kanë nevojë për të qetësuar irritimet, skuqjet dhe puçrrat.

I mbushur me ekstrakt të pemës së çajit dhe alantoinë, hidraton, qetëson dhe balancon edhe lëkurën më të skuqur.

Description

emës së çajit, një përbërës super popullor i përdorur gjerësisht në kozmetikë për të qetësuar dhe reduktuar inflamacionin. Dhe funksionon! Ai gjithashtu përmban allantoin, një përbërës aktiv hidratues që zbut dhe riparon funksionin tonë pengues, dhe V11 të pabesueshëm, kompleksi ekskluziv i 11 ekstrakteve natyrale dhe riparuese të patentuar nga Village 11 Factory, të cilat i japin një nxitje ushqyese dhe energjie lëkurës sonë.

Është një maskë celuloze e biodegradueshme që përshtatet shumë mirë me konturin e fytyrës sonë, do ta shihni që është shumë komode.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VILLAGE 11 FACTORY ACTIVE CLEAN SHEET MASK TEA TREE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net