Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON SNAIL SILKY DEEP CLEANSING FOAM – 150 ml

Shkuma pastruese me mucinë kërmilli, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njëkohësisht ushqen lëkurën dhe falë mucines së kërmillit (veti anti-inflamatore) ajo trajton dhe përthan aknet.

• Eleminon qelizat e vdekura
• Pastron në thellësi
• Nuk than lëkurën
• Nuk shkakton irritime
• Ushqen dhe zbut lëkurën

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Shkumë pastruese: Larës në trajtë shkume që lë fytyrën e hidratuar, pastron mbetjet brenda poreve dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke eleminuar edhe papastërtitë më kokëforta.

Pluhuri i sodës (Baking Powder): Pluhuri i sodës është efektiv në kujdesin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe korrigjimin e tonit duke e bërë lëkurën më të shndritshme.

Ekstrakti i mucinës së kërmillit: Ekstrakti i mucinës së kërmillit mbush lëkurën me lëndë ushqyese dhe zbutëse duke e lënë fytyrën të pastër dhe të butë pas larjes.

Përbërës Natyralë: I testuar dermatologjikisht, i bërë nga përbërës natyralë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. I sigurt dhe nuk irriton lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON SNAIL SILKY DEEP CLEANSING FOAM – 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net