Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON PORE FRESH CLEAR NOSE PACK – 100 cope

Nuk po i gjeni dot zgjidhje pikave të zeza? Po të krijohen pika të bardha dhe yndyra në pjesën e hundës nuk po pakësohet?

Mizon ka mendur për ju! Largoni pikat e zeza dhe parandaloni formimin e pikave të bardha me këtë maskë për hundën që përmirëson poret me gasoul dhe argjilë të bardhë! Ekstrakti i luleve të kaktusit ndihmon në qetësimin e lëkurës pasi poret janë të hapura. I sigurt për përdorim në lëkurë të ndjeshme.

• Heq në çast pikat e zeza dhe qelizat e vdekura të lëkurës me gasoul maroku dhe argjilë të bardhë.
• E pasuruar me ekstrakt lulesh kaktusi për të qetësuar lëkurën pas hapjes së poreve.

Lloji i lekures: Te gjithe Llojet e Lekures Categories: , ,

Description

Si ta përdorni:
1. Lagni hundën në mënyrë që copëza të ngjitet në mënyrë të përkryer me konturet e hundës.
2. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta.
3. Hiqni copëzën me kujdes dhe shpëlajeni për të hequr çdo mbetje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON PORE FRESH CLEAR NOSE PACK – 100 cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net