Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

LOVBOD MELTING MASK FOR NECK

LOVBOD Melting Mask for Neck është një maskë inovative prej pëlhure me teknologjinë e esencës së shkrirë e krijuar për të eliminuar rrudhat në qafë. Ndihmon në forcimin, hidratimin dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës së qafës. Esenca shumë e koncentruar depërton shpejt dhe thellë në lëkurë dhe ndihmon në forcimin e barrierës natyrore të lëkurës, duke e bërë atë më elastike dhe të fortë.

Lloji i lekures: Categories: ,

Description

Përbërësit kryesorë aktivë:
Adenozina – është një komponent i fuqishëm kundër plakjes që përshpejton rigjenerimin e qelizave të lëkurës, duke rritur kështu qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj dhe duke zbutur rrudhat.
Kolagjeni i hidrolizuar – përmirëson gjendjen e përgjithshme të lëkurës: e lëmon dhe e barazon, e bën të fortë dhe elastike, heq rrudhat e imëta dhe e freskon. Ka një efekt shërues dhe qetësues të plagëve, ruan lagështinë në shtresat e thella të lëkurës.
Ekstrakti i aloe vera – ka një efekt të thellë hidratues dhe zbutës, eliminon skuqjen, lehtëson kruajtjen, stimulon rinovimin qelizor, përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës, ngop indet me vitamina dhe mikroelemente thelbësore
Tokoferol – mbron lëkurën nga efektet negative të faktorëve të jashtëm, parandalon oksidimin e lipideve të pangopura. E ngop në mënyrë intensive lëkurën me vitamina. Në gjendje të depërtojë në shtresat e thella të lëkurës, ku hidrolizohet në vitaminë E.

Përdorimi:

Hapni paketimin, hiqni filmin mbrojtës dhe aplikojeni maskën në qafë. Pas 20-30 minutash, hiqni maskën dhe shpërndajeni esencën e mbetur mbi lëkurë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOVBOD MELTING MASK FOR NECK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net