Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON CICALURONIC MOISTURIZER – 50 ml

Moisturizer Cicaluronic është një krem super i pasur i tipit balsam nga Mizon për të qetësuar, rigjeneruar dhe ushqyer intensivisht lëkurën e thatë.

Ky krem  përmban një sinergji shumë të koncentruar të 7 formave të Centella dhe 8 llojeve të Acidit Hyaluronik për të ofruar një ndjesi ftohjeje të menjëhershme dhe për të dhënë lagështi thellë në lëkurë.Gjithashtu i formuluar me një bazë të pasur të gjalpit Shea dhe Squalane për të siguruar rigjenerim intensiv.

Description

Si ta përdorni:

Në fazën hidratuese të rutinës suaj (si paradite ashtu edhe pasdite) hidhni një sasi të moderuar dhe aplikojeni butësisht kremin mbi lëkurën tuaj. Falë teksturës, ky krem funksionon si një primer grimi për të zbutur strukturën e lëkurës, ose si një trajtim luksoz gjatë natës për të bllokuar lagështinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON CICALURONIC MOISTURIZER – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net