Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON GOOD NIGHT WHITE SLEEPING MASK Tube – 50 ml

• Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

Maskë trajtuese që përdoret gjatë natës dhe :
• Zbardh dhe përmirëson tonin e lëkurës
• Rigjeneron lëkurën e dëmtuar
• Zbut dhe forcon barrierën
• Mbaheni gjithë natën.

Përmban ekstrakte botanike për të mbrojtur lëkurën nga stresi dhe irritimet, është perfekt për ata me probleme hiperpigmentimi.

Description

Momenti kur ju duhet kjo maskë:

• Kur lëkura juaj është e dëmtuar nga faktorët e jashtëm
• Kur mungesa e gjumit ju errëson lëkurën dhe e bën atë pa jetë
• Kur nuk dëshironi të merreni me maska dhe trajtime të komplikuara
• Kur produktet që po përdorni nuk ju zbardhin dhe as përmirësojnë pamjen tuaj

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës – pasi keni larë dhe vendosur të gjithë produktet që përdorni, në fund vendosni Good night White Sleeping Mask.
Mbaheni gjithë natën dhe lani fytyrën në mëngjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON GOOD NIGHT WHITE SLEEPING MASK Tube – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net