Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE ESSENCE – 100 ml

I njohur për cilësitë e tij hidratuese dhe rigjeneruese, kjo esencë shumëfunksionale fuqizohet nga 88% ekstrakt kërmilli për të ndricuar fytyrën tuaj. Formula hipoalergjike krenohet me një teksturë ujore-të lehtë që depërton menjëherë në lëkurë dhe e rigjeneron atë në thellësi.

Description

Mizon Snail Repair Intensive Essence ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe përmirësimin e strukturës së lëkurës.

• Kujdeset për rrudhat
• Lëkurë e hidratuar
• Riparimi i lëkurës së dëmtuar
• Lëkurë elastike
• Lëkurë rrezatuese dhe e shëndetshme

Esenca shumëfunksionale, shumë e përqendruar përmban 88% mucinë të kërmillit për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës
Kontrollon poret dhe mbron lëkurën nga stresi i jashtëm
Formula e lehtë përthithet shpejt në lëkurë

Aplikoheni në mëngjes dhe në darkë pasi keni pastruar fytyrën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE ESSENCE – 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net