Për Shqipërinë transporti është FALAS për porosi mbi 5000 lekë!

Mini Cart

Sold Out

Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub

?? Peeling dhe scrub – në një produkt të vetëm! ??

#hipoalergjik dhe i bute? pe?r pastrimin e le?kure?s nga papaste?rtite? dhe qelizat e vdekura.

Formuluar me 3 lloje të #acidhyaluronic dhe #proteina nga #qume?shti pe?r te? zbutur dhe ushqyer le?kure?n.
Pe?rmban 40% grimca te? pluhurit te? pjekjes pe?r te? pastruar poret dhe kontrolluar prodhimin e yndyre?s se? tepe?rt.

 

Lloji i lekures: Categories: , , , ,

Description

Nuk mund të injorohet fuqia eksfoluese e Scrub-it me Acid Hyaluronic Mizon.

Për një shkëlqim plot gjallëri dhe rezultate të menjëhershme, provoni Mizon Peeling Scrub me Acid Hyaluronic Sherbet. Me përmbajtje 40% pluhur pjekjeje, ky pastrues unik heq grumbullimin e përditshëm të papastërtive dhe papastërtitë nga thellësia e poreve, duke e lënë lëkurën tuaj jo të tendosur, por elastike.

Përpos kësaj, ky scrub është i mbushur me acid hialuronik dhe ekstrakt proteinash qumështi për të mbushur lëkurën tuaj me lagështi dhe për të qetësuar skuqjen gjatë gjithë ditës.

Nëse lëkura juaj është e ndjeshme, kjo është fatmirësisht hipoallergjike.

I vendosur në paketa individuale dhe të përshtatshme, është i përsosur për ata që janë në lëvizje – merreni me vete kur udhëtoni, në palestrën tuaj ose thjesht mbajeni në çantën tuaj për raste urgjente.

MUND TA PËRDORNI:

[sns_info_box desc=”FYTYRËN”][sns_info_box desc=”Aplikohet mbi fytyrën e lagur (aq sa sasi ju duhet në varësi të fytyrës) dhe masazhoheni butësisht duke shmangur zonën e syve dhe të gojës.”]
[sns_info_box desc=”TRUPIN”][sns_info_box desc=”Pasi keni vendosur një sasi të konsiderueshme mbi fytyrë pjesën tjetër mund ta përdorni për brrylat, thembrat, sqetullat etj”]
[sns_info_box desc=”BUZËT”][sns_info_box desc=”Gjithashtu merrni pak nga scrubi dhe bashkoheni me një larës vajor (fytyre) dhe masazhoni buzët lehtësisht. Shplani buzët dhe përdorni balsamin tuaj të preferuar.”]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Emri (required)

    Emaili (required)

    Subjekti

    Mesazhi

    dir.topmillion.net